PAYKASA

PAYKASA

Paykasa Kart alışverişlerin gün geçtikçe arttığı internet dünyasında kredi kartı ve banka hesap bilgileri ile ödeme gerçekleştirmenin yanında yeni bir ödeme yönetimi olan ön ödemeli sanal kartların kullanımı hızlıca artmaktadır.

Şahsi bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmadan , ön ödemeli sanal kart olan Paykasa Kart ile hızlı ve güvenli bir şekilde alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa Ne İşe Yarar?
Paykasa Bayi olarak Royalblue-vip üzerinden güvenle temin edebileceğiniz Paykasa Kartlarınızın alışverişlerinizde sizlere bir çok avantajı olacaktır. Paykasa Kart, miktarını sizlerin belirlediği bir sanal karttır. Satın alma işleminizi gerçekleştirdikten sonra Paykasa Kartınızın 16 haneli koduna sahip olacaksınız. Bu kod tek kullanımlık olup, sadece size aittir . Paykasa Kart geniş bir yelpazede geçerliliği bulunan bir ödeme yöntemidir. Sahip olduğunuz kod ile alışverişlerinizi gerçekleştirmek istediğiniz sitede ödemelerinizi yapabilirsiniz. Bu sebeple hiçbir güvenlik tehdidi altında kalmadan, banka ve kredi kartı bilgilerinizi paylaşma zorunluluğu olmadan hızlı ve kolay bir şekilde online alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Canlı Destek