PAYKASA BOZUM

PAYKASA BOZUM

Paykasa Bozdurma Online olarak yapılan alışverişlerde genellikle kredi kartları kullanılmaktadır. Kullanıcısına ait birçok kişisel bilgiye sahip olan bir kredi kartının sanal ortamda çokça kullanılması oldukça tehlikeli olabilmektedir. Özellikle işinde uzman dolandırıcıların yoğun olduğu zamanlarda kullanılan kredi kartları, kullanıcısına büyük zararlar verebilmektedir. Bunun gibi durumlar ile karşılaşmak istemeyen kişilerin çok daha güvenli olan kartlara yöneldiği de görülmektedir. Bunlardan bir tanesi olan Paykasa, ön ödemeli bir sistem ile çalışan sanal karttır.

Paykasa Bozdurma Özellikleri Birçok internet sitesi üzerinden satışı yapılan Paykasa, ülkemizde de oldukça kullanılmaktadır. Birçok e-ticaret sitesinde kullanıma uygun olan bu sanal kartın oldukça basit ve hızlı bir sistemi bulunmaktadır. Sahip olduğu tek bir şifre ile alışveriş imkânı sunan Paykasa, hiçbir şekilde kişisel bilgiye de ihtiyaç duymamaktadır. Bu sebeple alım ve kullanım sırasında bu tarz bilgilerin istenmesi söz konusu olmamaktadır. Euro cinsinden tutara sahip olan bu kartlar, kullanıcının istediği şekilde kullanılabilir. Kişisel bir kart olmamasından dolayı da kim tarafından kullanıldığının bir önemi yoktur. 10 Euro, 20 Euro, 50 Euro gibi tutarların bulunduğu kartlardan istenilen alınabilir. Karta özel olarak hazırlanmış şifrenin kişiye verilmesiyle kullanım başlamaktadır. Tutarın bitmesi ile de kart şifresi geçersiz olmaktadır. Bu nedenle tek kullanımlık olmasından dolayı herhangi bir şekilde para yükleme durumu yaşanmamaktadır. İstenmesi durumunda bir başka kart alımı yapılabilir.

Öncelikle müşteri temsilcilerimizle iletişime geçip bozduracağınız miktarı ve müşteri temsilcilerimizden o güne ait paykasa bozum kurunu öğrenmeniz gerekmektedir. Daha sonra Müşteri temsilcilerimizle ön görüşmeyi yaptıktan sonra bozduracağınız Paykasa kodunu yollamaktır. Paykasa Kart ınız kontrol edip en kısa sürede işleminizi sonlandırıyoruz. Bu işlemler toplamı sistemin ve yoğunluğun etkisiyle çok kısa sürmektedir . Royalblue-vip ile güvenli ve hızlı Paykasa Bozdurma işlemlerinizi en güvenilir şekilde memnuniyetiniz ile tamamlanıcaktır

Canlı Destek